La Bella i la Bèstia

direcció Quim Carné

Teatre La Faràndula / 03, 04, 10, 11 de Novembre / 2018-19

Fitxa artística

  • BellaCristina Barbero
  • BèstiaMiquel Roselló
  • ForçutJosep Mª Cruells
  • LumierJoan Bta. Torrella
  • Tic-TacRoger Pérez
  • Sra. PotsAlba Valero
  • TalòsXavi Clapés
  • TomXavi Salvador
  • TassetaÀngel Muñoz
  • PsiquiatreJoan Valls
  • Príncep EnricDavid Botia
  • Bella nenaLaura Alba Martí
  • Bèstia nenBiel Benito
  • Ballarins
  • Max Ballesté
  • Maria Ferràndiz
  • Anna Gallés
  • Toni Guerrero
  • Joan Huguet
  • Jordi Llàcer
  • Bernat Penas
  • Cristina Pineda
  • Hèctor Puigdomènech
  • Pol Roselló
  • Cèlia Salmerón
  • Montse Serra
  • Judt Torres
  • Cesca Andrés
  • Olga Aymerich
  • Carola Ballester
  • Núria Frutos
  • Bernat Torruella
  • Joan Valls
  • Núria Viadé
  • Míriam Vila
  • Marta Weisz
  • Nens/Nenes
  • Anna Carné
  • Arnau Carné
  • Marc Carné
  • Oriol Roselló
  • Gina Torrella
  • Espelma 1Ivet Camunyes
  • Espelma 2Júlia Antolinos
  • Espelmes
  • Júlia Antolinos
  • Jana Ayala
  • Joana Berch
  • Helena Bonsfills
  • Laia Bosch
  • Berta Brasó
  • Guiu Camarasa
  • Ivet Camunyes
  • María Capdevila
  • Òscar Casado
  • Lucia Fernandez
  • Alexia Forte
  • Sandra Jimenez
  • Nae Llorente
  • Muriel Martí
  • Berta Martínez Uyà
  • Clara Masó
  • Júlia Mitjans
  • Laia Pelaez
  • Bruna Rehues
  • Claudia Renau
  • Anna Sambola
  • Guillem Vázquez
  • Mariona Vidal
  • Leire Zancajo
  • Llops
  • María Ferràndiz
  • Hèctor Puigdomènech
  • Pol Roselló
  • Cèlia Salmeron

Equip tècnic

  • Realització i coordinació atrezzoCesca Andrés
  • Efectes especialsLlorenç Mañosa i Josep Ustrell
  • Disseny vestuari i maquillatgeQuim Carné
  • Realització vestuari fantasíaElisa Boada
  • PatronistaJaume Masó
  • Coordinació maquillatge i perruqueriaPatrícia Alvarez
  • MaquillatgeEquip de maquillatge de la JF
  • VestuariEquip de modistes de la JF
  • Coordinació i regidoría de vestuariDolors Castellví / Bena Clapés / Sílvia Lujan
  • Ajudants de vestuariAnna Domènech i Anna Oller
  • Realització de màscaresAugust Duch
  • AgraïmentsRosa Mª Castells / Carles Castellví / Mar Fayos / Anna Gatell / Rosa Madrona / Emilia Moreno / Toni Santos / Neus Vallés / Anna Vidal / Pere Villaró / Perich i Alerm perruquers i pares i mares de les espelmes.
  • Escenografia
  • Disseny d'escenografiaJoan Jorba
  • Realització del decoratJorba-Miró Estudi-taller d'escenografia
  • MaquinistesPere Sanchéz / Alejandro Sartoris
  • Il.luminació
  • Disseny i programacióJordi Berch
  • MuntatgeDani Bartomeu i Jordi Berch
  • CanonersAlbert Ambrós / Carles Campoy
  • Equip d'il·luminacióContracorrent / Joventut de la Faràndula i TMS
  • So
  • Disseny i ProgramacióCarles Bernal
  • MuntatgeJordi Mateo i Carles Bernal
  • MicrofoniaJordi Mateo
  • Equip de soContracorrent / Joventut de la Faràndula i TMS
  • Música i arranjamentsOriol Padrós
  • OrquestracióJan Fité
  • Enregistrament i masteritzacióEstudi O3
  • Imatge GràficaJaume Torrella
  • Producció
  • Producció técnicaContraCorrent
  • ProduccióJoventut de la Faràndula
  • Regidoria d'escenariMariona Ubia
  • Assistent regidoriaJordi Camarasa / Josep Ustrell
  • Ajudantía de direccióRoser Castellví

Equip de direcció

  • Direcció tècnicaJordi Berch
  • Direcció musicalRoger Pérez
  • Direcció corogràficaMontse Argemí
  • Direcció artística i generalQuim Carné

Els nostres promotors