Ratatouille el petit xef
direcció Albert Gorina i Magda Palau
Teatre La Faràndula / 30 de September,01, 07, 08 d'October / 2017-18
Fitxa artística
- RemyLua Amat
- LinguiniEric Alés
- ColetteAlba Garcia
- Anton EgoJoan Bta. Torrella
- SkinnerGerard Escudero
- Pare RemySalvador Peig
- EmilIgnasi Laencina
- GusteaveAlbert González
- Le ClaireOlga Aymerich
- AdvocatJordi Mañosa
- CuinersOlga Aymerich / Gara Caballero / Carla Casanovas / Laia Closas / Laura Fàbregas / Daniel Mallorquín / Joana Mir / Anna Pallarès / Marcel Pérez / Paula del Río / Pol Roselló i Marc Treserras.
- RatesClara Alba / Laura Alcaraz / Martina Altayó / Mar Ayala / Pau Bonsfills / Biel Camarassa / Ivet Camunyes / Ariadna Cirera / Jana Canyelles / Berta Corbera / Gina Escudero / Aina Fenoll / Guillem Fernández / Marta Galinsoga / Genís Garcia / Marta Gómez / Maria Marles / Abril Maymi / Àngel Muñoz / Berta Prior / Dídac Rodríguez / Pol Rovira / Paula Saura / Emma Suara / Oriol Vergés i Bernat Vidal
- Cambrers i periodistesMar Aymerich / Núria Camprubí / Alba Cruells / Vicente López / Miquel Pereira / Berta Robles i Marc Sucarrats.
- Gent del pobleOlga Aymerich / Mar Aymerich / Gara Caballero / Carla Casanovas / Núria Camprubí / Laia Closas / Alba Cruells / Laura Fàbregues / Vicente López / Daniel Mallorquín / Joana Mir / Anna Pallarès / Miquel Pereira / Marcel Pérez / Paula del Río / Berta Robles / Pol Roselló / Marc Sucarrats i Marc Treserras.
Equip tècnic
- Escenografia
- Disseny d'EscenografiaAlbert Gorina / Joan Jorba / Magda Palau i Josep Ubia
- Realització del decoratJorba – Miró / Estudi-Taller d’escenografia
- MaquinistesDavid Laencina / Llorenç Mañosa / Marc Méndez i Mariona Ubia
- Il·luminació
- Disseny i programacióJordi Berch
- MuntatgeJordi Berch / Dani Bartomeu
- CanonersMarta Barrachina i Joan Valls
- Equip d'il·luminacióJoventut de la Faràndula / ContraCorrent i TMS
- So
- Disseny i programacióCarles Bernal
- MuntatgeCarles Bernal i Ivan Garrido
- MicrofoniaIvan Garrido
- Equip de SoOriol Llistar / Joventut de la Faràndula / ContraCorrent i TMS
- Vestuari
- DissenyCarmina Camps i Magda Palau
- ConfeccióEquip de modistes de Joventut de la Faràndula: Roser Manau / Josefina Garcia / Montserrat Manau / Ramona Casanovas / Rosa Frontera / Rosa Mº Farrés / Teresa Anguera / Remei Vilarrubias / Teresa Arqué i Catarina Tura.
- Confecció vestuari ratesMº Carme Bonastra / Carmina Camps / Dolors Castellví / Maria Coret / Rosa Maria Castells / Bena Clapés / Susana Farell / Magda Palau / Sole Rodelas / Gemma Rodríguez / Neus Vallés / Anna Vidal i Maria Villar.
- Attrezzo de vestuariCarmina Camps / Gerard Enrique i Maite Seguí
- Coordinació de vestuariCarmina Camps / Bena Clapés / Maite Font i Magda Palau.
- Attrezzo i utillatgePatrícia Álvarez / Alícia Busqueta / Susanna Farell / Olga Gallego / Anna Gatell / Lídia Inglada / Montse Martí / Sílvia Mestres / Montserrat Molí / Anna Oller / Maria Victoria Portales / Àngel Rodríguez / Gemma Rodríguez / Bego San Martín i Neus Vallès.
- Coordinació attrezzoCesca Andrés i Magda Palau
- Maquillatge i perruqueria
- Disseny de maquillatge i caracteritzacióCarmina Camps
- Realització de maquillatgeMagda Calvet / Carmina Camps / Vanessa Colón / Marta Llobet / Laia Rafel / Magda Palau / Maite Pi i Laia Teixidor
- Disseny i realització de perruqueriaSusana Gómez i Mònica Gómez
- Ajudants de perruqueriaPaola Campos i Lucas Ezequiel
- Música
- Composició musical, orquestració i lletresKeco Pujol
- Mescla i masteritzacióKeco Pujol
- EnregistramentKeco Pujol
- CoreografiesCristina Allande
- Suport de coreografiesClara Vílchez i Mariona Grau
-
- RegidoriaLlorens Mañosa / Marc Méndez i Mariona Ubia
-
- Assessorament
- Culinari de platsEugenio López i Laia Jerez
- LingüisticRut Vidal
- Imatge i comunicació
- Disseny gràficAlbert Gorina / Maria Miró i Pol Solsona
- FotografiesCarles Porta
- ComunicacióPol Berch / David Bisbal / Albert González / Albert Gorina i Maria Pla
- Pàgina webJoan Valls
- Producció
- Cap de produccióSalvador Peig
- Producció tècnicaContraCorrent
- ProduccióJoventut de la Faràndula
Equip de direcció
- Direcció tècnicaJordi Berch
- Direcció musicalKeco Pujol
- Direcció vocalMontserrat Saurí
- Direcció coreogràficaCristina Allande
- Direcció artística i generalAlbert Gorina i Magda Palau