Els músics de Bremen

direcció Albert González, Jaume López, Alba Valero

Teatre La Faràndula / 05, 06, 12, 13 d'October / 2013-14

Fitxa artística

  • AseOriol Berch
  • GallinaClara Barniol
  • GatAlba Valero
  • Gos Xavi Salavert
  • LladresAlbert González / Arnau Solsona / Òscar Castellví / Bernat Torruella
  • Amo ase-JuratToni Berch
  • Amo ga t-JuratSalva Peig
  • Mestressa gallina-Jurat Anna Vidal
  • Mestressa gos-JuratMònica Gatell
  • Nena Berta Puig
  • Cuiner Bernat Vidal
  • Director de la banda Gorka Muñoz
  • Agutzil Joan Monistrol
  • OcelletsGuillem Fernández / Ariadna Cirera / Alba Martí
  • Cos de ball i ocellets Alba Cruells / Emma Pérez / Laura Alcaraz / Júlia Boixader / Berta Prior
  • Banda de música Albert Ambròs (Bateria) / Josep Puig (Baix) / Oriol Martí (Piano) / Maria Carles (Flauta Travessera) / Núria Lleonart (Flauta Travessera) / Anna Ruiz (Flauta Travessera) / Jordi Sans (Saxo Alt) / Pau Fernánez (Saxo Alt) / Maria Muñoz (Saxo Alt) / Pol Mestre (Saxo Alt) / Àlex Maestro (Trompeta) / Daniel Arnau (Trompeta) / Xavier Casademont (Trompeta) / Raquel Argüello (Trompa) / Cristian González (Saxo Tenor) / Sergi Llonch (Saxo Tenor) / Núria Quero (Clarinet) / Pol Pujol (Clarinet) / Alejandro Ramírez (Trombó) / Aleix Herraiz (Trombó) / Miquel Àngel Maestro (Acordió) / Carles Camp (Percussió) / Carles Préixens (Percussió) / Arnau Siscart (Percussió) i Natàlia Blasco (Sintetitzador).
  • Cor infantilLaia Altarriba / Berta Aragoneses / Berta Barbany / Andrea Berenguer / Martina Berenguer / Carla Boix / Guillem Busquets / Ariadna Caparrós / Berta Carner / Isaac Casas / Júlia Casas / Albert Chesé / Aina Clofent / Nàdia Cuerpo / Lara Garcia / Maria Giménez / Ona Herrero / Helena Ibáñez / Roger Llinares / Clàudia Llordella / Marina Llordella / Ariadna Membrives / Lidia-Meina Méndez / Nikolay Minguell / Arnau Moreno / Aroa Ochoa / Júlia Palau / Llorenç Pineda / Elsa Pocorull / Marina Ponsa / Núria Portolés / Carles Preixens / Pablo Rodríguez / Cèlia Sabater / Arnau Siscart / Max Torres / Laia Ubà / Laura Vilarnau / Irene Vives i Laura Zamora.

Equip tècnic

  • Il·luminacióDisseny: Xavi Salavert
  • Il·luminacióMuntatge: Xavi Salavert / Carles Castellví i Jordi Berch.
  • Il·luminacióTècnic de llums: Jordi Berch
  • AudiovisualsDisseny i animació de les projeccions: Alephlab.com
  • AudiovisualsControl de projecció: Alephlab.com
  • Música i soComposició: Francesc Membrives
  • Música i soDisseny de so: Roc Ibáñez
  • Música i soTècnic de so: Roc Ibáñez
  • Música i soAuxiliar de so: Arnau Vidal
  • Coreografies Montse Argemí
  • VestuariDisseny Alba Valero i Albert González
  • VestuariPatronatge Jordi Lleonart
  • VestuariRealització Equip de modistes de J. F.
  • VestuariCoordinació Anna Vidal
  • Maquillatge i perruqueriaDisseny Maria Mercè Fisa
  • Maquillatge i perruqueriaRealització Maria Mercè Fisa / Muntsa Brunet / Laia Closas / Júlia Escoda / Maite Font / Carla Gòrriz / Alba Grau / Sandra Marín / Glòria Salomó i Júlia Trepat
  • Maquillatge i perruqueriaCoordinació Maria Mercè Fisa
  • RegidoriesEscenari Salva Peig
  • RegidoriesVestuari Anna Vidal i Bena Clapés
  • RegidoriesUtillatge Cesca Andrés
  • ProduccióJoventut de la Faràndula
  • Disseny gràficMaquetació polopgraphic.com
  • Disseny gràficImatge alephlab.com
  • Disseny gràficPàgina web Joan Valls
  • UtillatgeUtilleria: Cesca Andrés i David Laencina

Equip de direcció

  • Direcció musicalFrancesc Membrives
  • Direcció vocalAlba Valero
  • Direcció de la Big Band de l?Escola de Música CEMEMiquel Àngel Maestro
  • Direcció de la Coral Enllaç de l?Escola de Música CEMEIrene Garrido / Maria Muñoz i Laia Biosca
  • Direcció tècnicaJordi Berch
  • Direcció artística generalAlbert González / Jaume López i Alba Valero