Els músics de Bremen
direcció Albert González, Jaume López, Alba Valero
Teatre La Faràndula / 05, 06, 12, 13 d'October / 2013-14
Fitxa artística
- AseOriol Berch
- GallinaClara Barniol
- GatAlba Valero
- Gos Xavi Salavert
- LladresAlbert González / Arnau Solsona / Òscar Castellví / Bernat Torruella
- Amo ase-JuratToni Berch
- Amo ga t-JuratSalva Peig
- Mestressa gallina-Jurat Anna Vidal
- Mestressa gos-JuratMònica Gatell
- Nena Berta Puig
- Cuiner Bernat Vidal
- Director de la banda Gorka Muñoz
- Agutzil Joan Monistrol
- OcelletsGuillem Fernández / Ariadna Cirera / Alba Martí
- Cos de ball i ocellets Alba Cruells / Emma Pérez / Laura Alcaraz / Júlia Boixader / Berta Prior
- Banda de música Albert Ambròs (Bateria) / Josep Puig (Baix) / Oriol Martí (Piano) / Maria Carles (Flauta Travessera) / Núria Lleonart (Flauta Travessera) / Anna Ruiz (Flauta Travessera) / Jordi Sans (Saxo Alt) / Pau Fernánez (Saxo Alt) / Maria Muñoz (Saxo Alt) / Pol Mestre (Saxo Alt) / Àlex Maestro (Trompeta) / Daniel Arnau (Trompeta) / Xavier Casademont (Trompeta) / Raquel Argüello (Trompa) / Cristian González (Saxo Tenor) / Sergi Llonch (Saxo Tenor) / Núria Quero (Clarinet) / Pol Pujol (Clarinet) / Alejandro Ramírez (Trombó) / Aleix Herraiz (Trombó) / Miquel Àngel Maestro (Acordió) / Carles Camp (Percussió) / Carles Préixens (Percussió) / Arnau Siscart (Percussió) i Natàlia Blasco (Sintetitzador).
- Cor infantilLaia Altarriba / Berta Aragoneses / Berta Barbany / Andrea Berenguer / Martina Berenguer / Carla Boix / Guillem Busquets / Ariadna Caparrós / Berta Carner / Isaac Casas / Júlia Casas / Albert Chesé / Aina Clofent / Nàdia Cuerpo / Lara Garcia / Maria Giménez / Ona Herrero / Helena Ibáñez / Roger Llinares / Clàudia Llordella / Marina Llordella / Ariadna Membrives / Lidia-Meina Méndez / Nikolay Minguell / Arnau Moreno / Aroa Ochoa / Júlia Palau / Llorenç Pineda / Elsa Pocorull / Marina Ponsa / Núria Portolés / Carles Preixens / Pablo Rodríguez / Cèlia Sabater / Arnau Siscart / Max Torres / Laia Ubà / Laura Vilarnau / Irene Vives i Laura Zamora.
Equip tècnic
- Il·luminacióDisseny: Xavi Salavert
- Il·luminacióMuntatge: Xavi Salavert / Carles Castellví i Jordi Berch.
- Il·luminacióTècnic de llums: Jordi Berch
- AudiovisualsDisseny i animació de les projeccions: Alephlab.com
- AudiovisualsControl de projecció: Alephlab.com
- Música i soComposició: Francesc Membrives
- Música i soDisseny de so: Roc Ibáñez
- Música i soTècnic de so: Roc Ibáñez
- Música i soAuxiliar de so: Arnau Vidal
- Coreografies Montse Argemí
- VestuariDisseny Alba Valero i Albert González
- VestuariPatronatge Jordi Lleonart
- VestuariRealització Equip de modistes de J. F.
- VestuariCoordinació Anna Vidal
- Maquillatge i perruqueriaDisseny Maria Mercè Fisa
- Maquillatge i perruqueriaRealització Maria Mercè Fisa / Muntsa Brunet / Laia Closas / Júlia Escoda / Maite Font / Carla Gòrriz / Alba Grau / Sandra Marín / Glòria Salomó i Júlia Trepat
- Maquillatge i perruqueriaCoordinació Maria Mercè Fisa
- RegidoriesEscenari Salva Peig
- RegidoriesVestuari Anna Vidal i Bena Clapés
- RegidoriesUtillatge Cesca Andrés
- ProduccióJoventut de la Faràndula
- Disseny gràficMaquetació polopgraphic.com
- Disseny gràficImatge alephlab.com
- Disseny gràficPàgina web Joan Valls
- UtillatgeUtilleria: Cesca Andrés i David Laencina
Equip de direcció
- Direcció musicalFrancesc Membrives
- Direcció vocalAlba Valero
- Direcció de la Big Band de l?Escola de Música CEMEMiquel Àngel Maestro
- Direcció de la Coral Enllaç de l?Escola de Música CEMEIrene Garrido / Maria Muñoz i Laia Biosca
- Direcció tècnicaJordi Berch
- Direcció artística generalAlbert González / Jaume López i Alba Valero